Registrace Slovensko

NEZÁVAZNÁ REGISTRACE - POSTUP pro Slovensko je stejný jako pro ČR

Jako číslo sponzora prosím uveďte: CZ-13793 číslo musí být včetně CZ-

(zadání tohoto sponzora je důležité pro všechny výhody a podporu)

 
Registrace zde:    sp.betterware.co.cz/sp/login

Sponzor:  CZ-13793 (ukáže se jméno Marie Vincourková)

 

  • PSČ je ve tvaru s mezerou po třech číslech např. 100 00, jinak se program brání...
  • Rodné číslo je bez lomítka
  • Vyplňte i mailovou adresu, aby Vám mohli být posílány všechny informace a akční nabídky.
  • Před odesláním si prosím zkontrolujte, zda máte vyplněné všechny údaje. Když je potřeba něco opravit, tak se někdy smaže údaj o sponzorovi a je třeba jej zadat znovu.
V případě jakýchkoliv problémů mi prosím napište. Těším se na naší spolupráci.

Registrace je zcela nezávazná. Kdy, za kolik a jak často budete objednávat zboží je jen na Vás. Pokud se Vám nebude dařit a nebudete už chtít spolupracovat, nejsou žádné pokuty.
Registrace je zdarma, s první objednávkou je připočítán jednorázový administrativní poplatek 2,5 €. Budou Vám přibaleny od firmy dva katalogy zdarma a s každou další objednávkou dostáváte vždy také další jeden katalog.
Naše pomoc začíná již při registraci, po níž Vám pošleme informace, jak nejlépe pracovat a získat co nejvíce výhod a být úspěšní. Přejeme všem mnoho úspěchů...

 


REGISTRACE = LEVNĚJŠÍ NÁKUPY A VÝDĚLEK


Pokud jste zapomněli uvést sponzora CZ- 13793, prosím kontaktujte nás a vyřešíme to.

Říjen 2014 znamená další velký krok pro firmu Betterware, začíná spolupráce i pro Slovensko. Zajistěte si tu nejlepší pozici a buďte o krok před konkurencí. Zaregistrujte se právě teď a buďte připraveni ! Můžete si vybírat výrobky třeba jen pro svou potřebu nebo katalog ukázat dál a hledat své první zákazníky a nebo si můžete začít tvořit svou vlastní síť zástupců a budovat si tak pasivní příjem.

Přidejte se k nám, k úspěšnému československému týmu a pojďme do toho společně !!! Uvedením čísla sponzora při registraci CZ-13793 si zajistíte tu nejlepší podporu - zašleme vám veškeré informace a budete mít možnost se účastnit společných setkáních, kde budete moct získávat další zkušenosti.

Těším se na naší spolupráci ;)